Konkurs na Wolinie – Festiwal Słowian i Wikingów 2019

Z okazji XXV Festiwalu Słowian i Wikingów organizowanym na wyspie Wolin w JOMSBORG – VINETA WOLIN przygotowaliśmy małą niespodziankę. Podczas tegorocznego festiwalu w piątek i sobotę na naszych kramach będzie można wziąć udział w losowaniu fantu związanego z konkretnym rzemiosłem wykonywanym przz konkretnego rzemieślnika.

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszej zabawie wystarczy, że podejdziesz do jednego z niżej wymienionych kramów, spędzisz tam chwilę, weźmiesz karteczkę z kodem i w komentarzu dla konkretnego kramu napiszesz co podobało Ci się w kramie najbardziej, oraz na końcu wypowiedzi wpiszesz kod z otrzymany od rzemieślnika z wolina.

Następnie o godzinie 18:00 sprawdź czy twój numerek został wylosowany, wyniki będą znajdować się na poszczególnej podstronie z kramem, masz tylko 30 minut następnie zostanie wylosowany kolejny numerek.

Kramy biorące udział w zabawie na Festiwalu w Wolinie

Przykład uzupełnionego wpisu do losowania

W okienku komentarz wpisz co Ci się spodobało najbardziej na konkretnym kramie, a w polu z nazwą wystarczy wpisać nick / pseudonim, następnie klikamy na opublikuj i odświeżamy stronę jeżeli twój wpis będzie na stronie to oznacza, że poprawnie dodałeś komentarz 🙂

Sposób uzupełnienia komentarza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *